Optický internet Kinet už aj v našej obci

 

Naša obec bola úspešne pripojená na optický internet od firmy Kinet. V najbližších týždňoch bude možné posielať objednávky na pripojenie.

Objednávky môžete zrealizovať telefonicky na telefonický kontakt: 046/ 546 40 20, emailom: kinet@kinet.sk, alebo online cez kontaktný formulár na stránke www.kinet.sk.

 

Predstavenie a história spoločnosti Kinet s.r.o.

 

Spoločnosť Kinet vznikla ako lokálna firma v obci Diviaky nad Nitricou, v okrese Prievidza. Zakladateľ spoločnosti Roman Klucha v roku 2005 hľadal možnosti pripojenia na internet, ktoré potreboval pre svoje vtedajšie pracovné fungovanie ako fotograf a grafik. Keďže v obci nebola možnosť pripojenia sa na internet, vymyslel si spôsob ako sa dostať ku káblu s internetom a dosiahnuť tak pripojenie, ktoré potreboval k svojej práci.

Samozrejme sa v tom čase takéto informácie v obci rýchlo šírili a postupne sa k touto internetu začali pripájať všetci známy a neskôr aj menej známy z obce. A Roman okrem svojej práce začal čas venovať pripájaniu ďalších domácností na internet. Tá predstava, že jeden človek svojou zanietenosťou dokázal s káblom na karičke vybudovať veľkú firmu je až neskutočná. Postupne samozrejme firma rástla a k zakladateľovi sa pripojili jeho kamaráti a známy, ktorí sú vo firme Kinet až dodnes.

Základnou hodnotou firmy Kinet je kvalitné pripojenie pre všetkých bez ohľadu na lokalitu. Zároveň dôraz na lokálny zámer tejto firmy zohráva dôležitú úlohu. Firma Kinet zabezpečuje zamestnanie pre viac ako 50 zamestnancom v menších obciach.

 

Prečo sa Kinet rozhodol ísť do našej obce?

 

Priniesť kvalitné pripojenie do obcí je hlavným cieľom a to čo najviac bez narúšania prostredia. Väčšina pripojení firmy Kinet sa realizuje vzduchom a tak sa predchádza zdĺhavému a náročnému rozkopávaniu obcí. Pripojenie vzduchom je oveľa rýchlejšie a nenarúša chod premávky v lokalitách pripájania.

 

 

Čo ponúka firma Kinet?

 

Firma Kinet okrem optického pripojenia ponúka širokú ponuku internetového pripojenia v rôznych rýchlostných objemoch a v rôznych cenách. Ideálne keď sa poradíte so špecialistami z firmy Kinet, ktorí Vám overia dostupnosť jednotlivých pripojení a zároveň odporučia balíček, ktorý je ideálny pre Vaše potreby.

Okrem internetu poskytuje firma Kinet aj televíziu v dvoch rôznych balíčkoch. Celú ponuku nájdete na stránke www.kinet.sk.